Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-09-15

Nr referencyjny:
1154719

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Młodszy Specjalista ds. Przetargów

Opis stanowiska Dla naszego Klienta z branży technologii medycznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Przetargów

Do zadań osoby na tym stanowisku nalezeć będzie wsparcie zespołu Przetargów w pracach biurowo-administracyjnych. Praca polegać będzie na kompletowaniu dokumentacji, weryfikacji aktualnych ofert przetargowych, śledzeniu rynku i trendów, przygotowywaniu raportów oraz współpracy z innymi działami firmy.

Poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych i chcących rozwijać się w obszarze przetargowym. Miele widziane pierwsze doświadczenie w pracy biurowej w międzynarodowej firmie. Wymagamy komunikatywnej (min. B1) znajomości języka angielskiego i średniozaawansowanej znajomości programu MS Excel.

Oferujemy zatrudnienie w firmie będącej jednym z liedrów swojej branży, możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia, benefity pozapłacowe i dodatkowe bonusy za wyniki pracy.

Praca w trybie hybrydowym/stacjonarnym w centralnym punkcie Warszawy.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."