Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-09-15

Nr referencyjny:
5600514pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Procurement Specialist - Specjalista ds. zakupów

Opis stanowiska

Oferta:

  • Umowa o pracę lub B2B za pośrednictwem Talent Solutions

  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa

  • System premiowy

  • Praca dla dużej międzynarodowej firmy

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży inżynieryjnej, automotive lub pokrewnej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość programu SAP

  • Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

Zadania:

  • Składanie zamówień zakupu na podstawie otrzymanego zapotrzebowania

  • Obsługa procesu zapytania ofertowego

  • Potwierdzanie zamówień

  • Wsparcie w przyspieszeniu realizacji zamówień

  • Obsługa fakturowania zakupu

  • Wsparcie w procesie likwidacji szkód do dostawców

  • Aktualizacja danych dostawcy