Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-09-15

Nr referencyjny:
5600508pra

Miejsce pracy:
Polska, Biskupice Podgórne
województwo: dolnośląskie

Lider zmiany – dział utrzymania ruchu

Opis stanowiska

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + comiesięczny dodatek funkcyjny

  • Rekrutacja on-line

  • Stabilne zatrudnienie!

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (pierwsza umowa zawierana na 3 miesiące, kolejna na 2 lata -> czas nieokreślony)

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i maszynami

  • Rozwój zawodowy, bogaty pakiet szkoleń -> w przyszłości możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Możliwość zagranicznych podróży służbowych

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Twojej miejscowości

  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy

  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków, dofinansowanie wakacji)

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (szkolenia, wdrażanie w obowiązki)

  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu, w zakresie: mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz automatyki

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Obsługa systemu SAP - mile widziane

  • Umiejętność tworzenia grafików i kontrolowanie czasu pracy podległego zespołu

  • Znajomość Kodeksu pracy

  • Znajomość i realizacja narzędzi Lean Manufacturing

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i delegowania zadań pracownikom

Oferujemy

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem (organizacja i koordynacja oraz planowanie pracy w dziale utrzymania ruchu)

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

  • Współpraca z innymi działami, np. produkcji

  • Raportowanie, prowadzenie dokumentacji

  • Wdrażanie usprawnień w zakresie utrzymania ruchu

  • Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności pracowników oraz własnych

  • Udział w procesach rekrutacyjnych

  • Opieka i motywowanie podległego zespołu