Nazwa pracodawcy:
MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-09-14

Nr referencyjny:
5599584pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: lubelskie

Spawacz rurociągów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy, Szwecja, Holandia, Finlandia, Belgia, Norwegia, Szwajcaria

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Spawanie rurociągów oraz elementów wsporczych

  • Sporządzanie prostej dokumentacji powykonawczej

  • Wykonywanie prób szczelności

  • Wykonywanie instalacji zgodnie z dokumentacja techniczną/izometryczną

  • Pomoc przy pracach montażowych

Wymagania

Oczekiwany profil kandydata:

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego i izometrycznego

  • Certyfikat bezpiecznej pracy na wysokości z zastosowaniem sprzętu ochrony indywidualnej

  • Certyfikat SCC/VCA (w razie braku pomagamy w jego uzyskaniu)

  • Dokument potwierdzający umiejętność prawidłowego użytkowania sprzętu ochrony dróg oddechowych – mile widziany

  • Certyfikaty spawalnicze:
    - ISO 9606-01 141 T BW/FW FM5 S s10 D50 H-L045 ss gb
    - ISO 9606-01 141 T BW/FW FM5 S s2.3 D21 H-L045 ss gb
    - ISO 9606-01 141 T BW/FW FM3 S s10 D50 H-L045 ss gb
    - ISO 9606-01 141 T BW/FW FM3 S s2.3 D21 H-L045 ss gb

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Proponujemy Ci:

  • Dodatkową premię za skorzystanie z systemu poleceń

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW i ENEL-MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje  (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – Multibenefity

  • Transport na miejsce pracy i zakwaterowanie

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

  • Pracę w systemie rotacyjnym 3/1 lub 4/1

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.