Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-10-14

Nr referencyjny:
1155852

Miejsce pracy:
Polska, Lódz

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Rekruter

Opis stanowiska
Twoje nowe miejsce 
Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Rekrutera - miejsce pracy - Wieluń. 


Twoja nowa rola
Na stanowisku Rekrutera będziesz odpowiedzialny za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w organizacji, również w budowaniu nowego zespołu pracowników w nowo otwierającym się zakładzie produkcyjnym. Będziesz współpracować blisko HR BP celem zbadania potrzeb rekrutacyjnych, budowania opisów stanowisk. 


Czego potrzebujesz aby osiągnąć sukces
Poszukujemy osób z pasją do rekrutacji i chęci rozwoju w tym obszarze. Potrzebujesz pierwszych doświadczeń w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych. Poszukujemy osób aktywnych, kreatywnych, chętnych do działania. 

Zaaplikuj!
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."