Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-10-14

Nr referencyjny:
5806872pra

Miejsce pracy:
Polska, Rawa Mazowiecka

Specjalista ds. planowania procesów magazynowych

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą

  • Pracę w największym w Polsce centrum logistycznym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Karta zniżkowa na produkty z firmowej oferty

  • Spotkania integracyjne, biblioteka firmowa, strefa relaksu na terenie miejsca pracy

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana logistyka)

  • Doświadczenie w administrowaniu aplikacją WMS

  • Doświadczenie w obszarze planowania dostaw i odbiorów towarów

  • Wiedza operacyjna

  • Doświadczenie w pracy z systemem do kolejkowania zleceń

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • Logiczne myślenie

Oferujemy

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Realizacja dziennego planu operacyjnego

  • Zarządzanie danymi i procesami magazynowymi z wykorzystaniem systemu WMS

  • Planowanie ciągłego przepływu procesów produkcyjnych/ logistycznych

  • Bieżąca analiza napływających danych w celu monitorowania wskaźników operacyjnych

Oferta dotyczy pracy stałej.