Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-10-14

Nr referencyjny:
5806890pra

Miejsce pracy:
Polska, Bielany Wrocławskie
województwo: dolnośląskie

Operator wózka widłowego

Opis stanowiska

Oferta:

  • Praca na 2 zmiany z wolnymi weekendami

  • Nastawienie na długotrwałą współpracę

  • Możliwość bardzo szybkiego rozpoczęcia pracy

  • Praca w niedużym magazynie firmy produkcyjnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów Manpower Premium (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do specjalnych ofert naszych partnerów)

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

  • Możliwość dojazdu do pracy w Bielanach Wrocławskich

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych

  • Przepakowywanie opakowań na paletach

  • Obsługa magazynu wysokiego składowania i wózka czołowego

  • Praca z dokumentacją magazynową