Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-10-14

Nr referencyjny:
5806896pra

Miejsce pracy:
Polska, Plewiska
województwo: wielkopolskie

Zastępca Lidera

Opis stanowiska

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę

  • Przejrzysty system premiowy - premie frekwencyjne oraz miesięczne

  • Nagroda roczna

  • Bezpłatny transport do oraz z Poznania

  • Pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatki pieniężne na święta

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Bonusy za polecenia pracownicze

  • Praca w przyjaznej atmosferze - cyklicznie organizujemy imprezy integracyjne

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie - kilka lat pracy w obszarze produkcji - mile widziane również doświadczenie jako zastępca lidera/ brygadzisty lub osoba pełniąca obowiązki związane z kierowaniem zespołem

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1)

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, trybie 4-brygadowym

Oferujemy

Zadania:

  • Bezpośrednie zarządzanie powierzonym zespołem produkcyjnym (wyznaczanie pracownikom zadań oraz nadzorowanie procesów produkcyjnych)

  • Szkolenie pracowników z obsługi maszyn

  • Raportowanie, rejestrowanie i rozliczanie wykonanej produkcji, zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Współpraca z laboratorium oraz działem utrzymania ruchu

  • Przestrzeganie obowiązujących w zakładzie przepisów BHP

  • Uczestnictwo w organizowanych przez pracodawcę lub w jego imieniu szkoleniach i spotkaniach