Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-10-14

Nr referencyjny:
5806878pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Operator pras krawędziowych

Opis stanowiska

Oferta:

  • Wolne weekendy

  • Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Umowa o pracę

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych podnoszących kwalifikacje pracowników

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Atrakcyjny system premiowy i benefity (dofinansowanie obiadów pracowniczych, karty Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU, wczasy pod gruszą)

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z prasą krawędziową

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • Możliwość pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

Zadania:

  • Obsługa prasy krawędziowej

  • Wykonywanie zleceń na podstawie rysunku technicznego

  • Pomiar, kontrola przygotowanych detali