Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-10-14

Nr referencyjny:
5806881pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Pracownik obsługi urządzeń do opisu

Opis stanowiska

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez Manpower

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • System premiowy

  • Praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00)

  • Benefity: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Komfortowe i czyste warunki pracy: klimatyzowana hala, praca siedząca

  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na danym stanowisku

  • Opieka trenerów metod pracy oraz opiekunów pracowników tymczasowych

Wymagania

Wymagania:

  • Techniczne umiejętności obsługi prostych maszyn

  • Znajomość obsługi komputera

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Zdolności manualne - mile widziane

Oferujemy

Zadania:

  • Przygotowanie stanowiska do pracy

  • Przygotowanie i ustawienia maszyn do optymalnej pracy

  • Wykonanie nadruku (opisu) na złączkach przy pomocy maszyn do opisu

  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego

  • Samokontrola wykonanej pracy

  • Pakowanie zleceń po wykonaniu nadruków wg wytycznych