Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-11-25

Nr referencyjny:
1157497

Miejsce pracy:
Polska, Kraków

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Pierwsza praca w korporacji z językiem angielskim

Opis stanowiska Chcesz rozpocząć pracę i zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe w korporacji? Posługujesz się płynnym angielskim? Ta praca jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta, korporacji będącej liderem branży transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko HR Admin.

O stanowisku:

Osoba rozpoczynająca karierę w korporacji na stanowisku HR Admin będzie wspierać swój zespół w codziennych zadaniach, będzie aktualizować firmową bazę danych. Do głównych zadań można także zaliczyć prowadzenie dokumentacji i zarządzanie korespondencją mailową oraz telefoniczną – również w języku angielskim.

Nasze wymagania wobec kandydata:

Do podjęcia pracy na oferowanym stanowisku, nie musisz mieć doświadczenia – chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i udzielimy wszelkich niezbędnych wskazówek przydatnych do efektywnego wykonywania swoich obowiązków. Konieczna jest znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1. Dodatkowe umiejętności, takie jak: znajomość pakietu MS Office, dokładność w wykonywanych czynnościach oraz umiejętność pracy w zespole będą dodatkowym atutem.

Co możemy Ci zaoferować?

Rozpoczynając pracę jako HR Admin, zyskasz możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, gdzie panuje przyjazna atmosfera. Nasze biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, gdzie bez najmniejszych problemów dotrzesz komunikacją miejską. Będziesz mieć również możliwość pracy hybrydowej. Ponadto, możemy Ci zaoferować szeroki pakiet benefitów, który dopasujesz do swoich potrzeb.

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała, prześlij nam swoje CV 

Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."