Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-11-24

Nr referencyjny:
6080802pra

Miejsce pracy:
Polska, Piła
województwo: wielkopolskie

Lider produkcji

Opis stanowiska

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy bezpośrednio u naszego Klienta!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki

  • Praca w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego

  • Dodatkowe świadczenia pieniężne i benefity pozapłacowe (wczasy pod gruszą, dopłaty do urlopów, paczki świąteczne)

  • Stołówka pracownicza na terenie firmy

  • Pakiet Premium (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym

  • Znajomość obsługi: MS Office, SAP, system ESS

Oferujemy

Zakres obowiązków

Zarządzanie materiałami:

  • Gospodarka materiałami zgodnie z przepisami BHP i ochrony środowiska (ISO 14001, KEMA 18001) oraz zgodnie z normami zużycia

  • Nadzorowanie kompletowania oraz systematycznego rozliczania materiałów niezbędnych do realizacji zlecenia

  • Zatrzymanie i reklamowanie komponentów niespełniających wymagań

Realizacja zleceń produkcyjnych:

  • Terminowość realizacji zleceń produkcyjnych

  • Zapewnienie, jakości i ilości produktów

  • Nadzorowanie i egzekwowanie dyscypliny w procesie technologicznym oraz podejmowanie działań w kierunku poprawy procesu

  • Dokonywanie lub nadzór nad zapisami wyników w systemach nadzoru procesu

  • Analizę wyników i podejmowanie akcji naprawczych

  • Nadzór nad sprawami BHP, housekeepingu Ppoż. i ochrony środowiska

  • Bezpieczeństwo osób czasowo przebywających w obrębie linii produkcyjnych

  • Usprawnianie procesów w ramach obszaru odpowiedzialności

Przekazywanie do magazynu wyrobów gotowych:

  • Nadzór i raportowanie wykonanej produkcji w systemie SAP (za wyjątkiem PDH)

  • Zatrzymanie partii produktów niespełniających wymagań oraz przeprowadzanie działań koniecznych do jej zwolnienia

  • Raportowanie dziennych wyników

  • Zarządzanie procesem obsługi technicznej

  • Przekazywanie, nadzorowanie, egzekwowanie dyscypliny i odbieranie zadań związanych z prowadzeniem obsługi technicznej (codziennej, awaryjnej i planowej)

  • Współpraca z działami wspierającymi w kwestii utrzymania maszyn

  • Przeprowadzanie i rozliczenie testów po przeglądach technicznych