Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-11-24

Nr referencyjny:
6080778pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowa Wieś Wrocławska
województwo: dolnośląskie

Magazynier – Operator wózka widłowego

Opis stanowiska

Oferta:

  • Długofalowa współpraca z międzynarodową, stabilną firmą

  • Dobrze wyposażone, bezpieczne miejsce pracy

  • Możliwość pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie początkowe - 4500 zł brutto

  • Dodatek do 550 zł brutto miesięcznie dla osób pracujących w systemie brygadowym

  • Podwyżka po zakończeniu okresu wdrożenia

  • Szybki i dobrze zorganizowany proces rekrutacyjny

  • Benefity m.in. dofinansowanie karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT WJO I lub WJO II

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć do udziału w szkoleniach

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie lub obsłudze wózka widłowego

  • Możliwość samodzielnego dojazdu na miejsce pracy

Oferujemy

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek samochodów oraz kontenerów z użyciem wózka widłowego

  • Lokowanie towaru na magazynie wysokiego składowania

  • Transport pomiędzy magazynem a produkcją

  • Dbałość o powierzony sprzęt