Nazwa pracodawcy:
PEKAES Sp. z o.o.

Data dodania:
2022-01-13

Nr referencyjny:
6359646pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Specjalista ds. Zarządzania Flotą Kontraktową

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie oraz rozwój współpracy z Przewoźnikami działającymi na rynku międzynarodowym i krajowym

  • Budowanie partnerskich i długofalowych relacji z Przewoźnikami

  • Ścisła współpraca w zakresie zarządzania Przewoźnikami z innymi oddziałami spółki

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL

  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w trybie wielozadaniowym

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Samochód służbowy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie, która jest liderem w branży TSL

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy

  • Szkolenia – wdrożeniowe, branżowe i podwyższające kompetencje „miękkie”

  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, karta rabatowa na paliwo i wiele innych)