Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-01-15

Nr referencyjny:
1159378

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Customer Service Specialist

Opis stanowiska Dla naszego Klienta z branży FMCG poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Customer Service Specialist

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie bieżąca obsługa zamówień oraz zapewnianie wsparcia Klientom w zakresie dostaw, faktur, zamówień i reklamacji, a także przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji, zapewnienie wysokich standardów operacji i wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach.

Poszukujemy osób, które są dyspozycyjne w pełnym wymiarze godzin, dobrze komunikują się w języku angielskim (B2), posiadają wcześniejsze doświadczenie w obsłudze Klienta oraz dobrze radzą sobie w pracy z systemem MS Office i wykazują chęć do nauki nowych programów. Znajomość SAP mile widziana.

Oferujemy zatrudnienie już od początku lutego, możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów swojej branży, pracę w dogodnej lokalizacji w biurze w Warszawie i możliwość przystąpienia benefitów pozapłacowych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aktualnych CV poprzez przycisk "Aplikuj teraz"
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."