Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-01-15

Nr referencyjny:
1159376

Miejsce pracy:
Polska, Katowice

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Recepcjonistka

Opis stanowiska Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Recepcjonisty/ki w ramach umowy na zastępstwo.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę recepcji zgodnie ze standardem naszego Klienta w ramach doraźnych zastępstw, we wcześniej ustalonych terminach.

Do szczegółowych obowiązków należeć będą: obsługa dokumentacji, bezpośrednia obsługa gości, odbiór i wysyłka poczty.

Od osób aplikujących wymagana jest dyspozycyjność do podjęcia pracy w razie zapotrzebowania. Ważne będzie również elastyczne zarządzanie swoim czasem.

Do aplikowania zapraszamy osoby z dobrą znajomością języka angielskiego, znajomością pakietu MS Office, umiejętnością obsługi urządzeń biurowych oraz z pozytywnym nastawieniem do pracy. Mile widziane będą pierwsze doświadczenia w pracy biurowej.

Oferujemy płatne szkolenie wdrożeniowe oraz pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Katowic.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."