Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-01-15

Nr referencyjny:
1159341

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Customer Service Agent/Stock Controller

Opis stanowiska Dla naszego Klienta, jednej z wiodących marek branży FMCG poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Customer Service Agent/ Stock Controller

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie współpraca z wewnętrznymi działami w celu zapewnienia płynności i najwyższego poziomu jakości dla procesów O2C, rozwiązywanie bieżących problemów z zamówieniami, raportowanie i analiza danych, monitorowanie stanów zapasów przy współpracy z innymi działami, weryfikacja stanów magazynowych, tworzenie zamówień w SAP

Poszukujemy Kandydatów, którzy doskonale znają środowisko MS Office, w szczególności Excel, dobrze komunikują się w języku angielskim (min.B1), cechują się analitycznym myśleniem, efektywnie pracują pod presją czasu i doskonale zarządzają własnymi zadaniami, podstawowa znajomość SAP (zarządzanie zamówieniami, WZ), mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku, 

Oferujemy zatrudnienie sezonowe (luty-wrzesień) i możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy dla międzynarodowej korporacji, będącej jednym z liderów rynku. Pracę w trybie hybrydowym w Warszawie lub niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aktualnych CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."