Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-01-15

Nr referencyjny:
1159023

Miejsce pracy:
Polska, Ostroleka
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Director HR Modernization Poland

Opis stanowiska
Twoja następna firma

Obecnie dla naszego Klienta, lidera z branży opakowań, konstrukcji drewnianych i papieru mieszczącego się w odległości 120 km od Warszawy (województwo mazowieckie), poszukujemy Kandydatów na rolę Country Director HR Modernization Poland.

Twoje następne stanowisko
Do zakresu obowiązków poszukiwanej osoby będzie należeć proces koordynacji i modernizacji procesów HR w organizacji. Głównym celem , będzie wdrożenie nowego systemu Workday w organizacji, testy i praca nad całym procesem. Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za proces zarządzania zmianą( organizacja planu działania, praca w Grupach projektowych, komunikacja). Do wyzwań będzie należeć przygotowanie organizacji do nowego modelu operacyjnego HR w Polsce (m.in. wyjaśnienie ról/odpowiedzialności w HR, a także zmiany w roli menedżera.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Idealny Kandydat to osoba z doświadczeniem w modernizacji i procesie zmiany działow HR (preferowane duże międzynarodowe organizacje) z praktyczną znajomością Workday( doświadczenie we wdrożeniu systemu mile widziane). Dodatkowym atutem będzie umiejętność zarządzania projektami oraz innowacyjne myślenie. Od Kandydatów wymagamy biegłej znajomości języka angielskiego.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje pakiet benefitów takich jak : opieka medyczna, karta MultiSportu, samochód służbowy. Jest możliwość pracy w trybie hybrydowym

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."