Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-01-15

Nr referencyjny:
1159333

Miejsce pracy:
Polska, Polska

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Inside Sales Manager

Opis stanowiska Dla naszego Klienta, producenta produktów medycznych, poszukuję osoby na stanowisko Inside Sales Manager.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem oraz wiedzą zdobytą na rynku sprzętu medycznego. Wybrany Kandydat powinien władać płynnym językiem angielskim oraz bardzo dobrym niemieckim.

Do obowiązków Kandydata będzie należało między innymi: zarządzanie zespołem zlokalizowanym w Polsce i Niemczech, ustalanie celów, tworzenie strategii sprzedażowej, monitorowanie rynku, współpraca z pozostałymi działami firmy.

Klient oferuje pracę w międzynarodowym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę pracy.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."