Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-01-15

Nr referencyjny:
1159290

Miejsce pracy:
Polska, Pruszków
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Konstruktor

Opis stanowiska Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych mających zastosowanie w ogrodnictwie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Konstruktora Tworzyw Sztucznych.
Zakład znajduje się w województwie mazowieckim, ok. 30 km od Pruszkowa.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w tworzeniu nowych produktów poprzez projektowanie wyrobów z tworzyw sztucznych, form rozdmuchowych i wtryskowych. Będzie brać czynny udział w doskonaleniu już istniejących produktów, przygotowywaniu i nadzorowaniu dokumentacji technicznej. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie wspierać techniczne i współpracować z innymi działami w przypadku trudności i problemów jakościowych czy technologicznych.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego (preferowane związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych), umiejętności projektowania w programie SolidEdge czy CAD oraz biegłości w czytaniu i tworzeniu dokumentacji technicznej. Poszukujemy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku, charakteryzujących się analitycznym sposobem myślenia i kreatywnym podejściem do rozwiązywania problemów i angażujących się w prace zespołowe.

Firma oferuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, interesujące wynagrodzenie, ubezpieczenie zdrowotne i medyczne, kartę multisport oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego. Osoba zatrudniona będzie mieć możliwość uczestniczenia w kilku interesujących projektach jednocześnie.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."