Nazwa pracodawcy:
OCHNIK S.A.

Data dodania:
2022-01-14

Nr referencyjny:
6368376pra

Miejsce pracy:
Polska, Wola Rębkowska k. Garwolina
województwo: mazowieckie

Kontakt:

OCHNIK S.A.

Specjalista ds. e-commerce z językiem ukraińskim

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie poprawnych opisów produktów oferowanych przez firmę oraz tłumaczenie na jęz. ukraiński

  • aktualizacja cen, opisów i zdjęć oferowanych produktów,

  • wprowadzanie artykułów i nadzór nad sklepem internetowym

  • obsługa klienta w jęz. ukraińskim

  • przygotowywanie specyfikacji celno-wysyłkowych

  • współpraca z firmą kurierską i innym działami w firmie

Wymagania
Wymagania:

  • znajomość języków ukraińskiego i polskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację.

  • znajomość poprawności językowo-stylistycznej

  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu OFFICE

  • wykształcenie wyższe

  • dokładność w działaniu, sumienność oraz zaangażowanie

  • znajomość rynku e-commerce

Oferujemy
Oferujemy:

  • mowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,  od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • pracę w siedzibie sklepu internetowego w Woli Rębkowskiej k. Garwolina

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole