Nazwa pracodawcy:
OCHNIK S.A.

Data dodania:
2022-01-14

Nr referencyjny:
6368370pra

Miejsce pracy:
Polska, Olsztyn - CH Aura
województwo: warmińsko-mazurskie

Kontakt:

OCHNIK S.A.

Doradca Klienta

Opis stanowiska

do salonu w CH Aura w Olsztynie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę OCHNIK, przygotowanie dokumentów sprzedażowych oraz dbanie o wygląd i wystrój salonu.

Wymagania
Wymagania

  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę

  • otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy

  • życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność, uczciwość

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • znajomość podstaw obsługi komputera (MS Office)

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w handlu i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będą dodatkowym atutem

Oferujemy
Oferujemy

  • umowę o pracę na 0,5 etatu

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta oraz zasad ekspozycji

  • dostęp do rozbudowanej ścieżki szkoleniowej