Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-04-13

Nr referencyjny:
1163597

Miejsce pracy:
Polska, Dolnośląskie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Mechanic

Opis stanowiska Opis stanowiska:
• Zabezpieczenie ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń
• Udział w planowaniu i realizacja działań prewencyjnych
• Uczestnictwo w projektach modernizacyjnych
• Optymalizacja procesów i kosztów
• Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz realizacja działań korygujących i zapobiegawczych

Wymagania:
• Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu lub działach technicznych przy pracy z liniami automatycznym.
• Wykształcenie zawodowe mechaniczne jako atut
• Znajomość zasad smarowania, pneumatyki, rysunku technicznego, hydrauliki, układów próżniowych. Mile widziane uprawnienia: SEP, suwnice, spawanie, tokarka, frezarka
• Doświadczenie w konserwacji i naprawach: instalacji pneumatycznych, hydraulicznych; wkrętaków pneumatycznych i elektrycznych
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowy (praca od poniedziałku do piątku)

Oferujemy:
• Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych, pakiet benefitów
• Nowoczesny park maszynowy
• Dofinansowanie wyżywienia 190 zł netto/miesiąc, stołówka, bony na święta, fundusz socjalny