Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-04-30

Nr referencyjny:
1164123

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Leasing Manager (Office)

Opis stanowiska Leasing Manager (Office)
Dla jednego z naszych klientów lidera na rynku deweloperskim, firmy wyspecjalizowanej w prowadzeniu inwestycji, organizacji procesu deweloperskiego oraz zarządzaniu nieruchomościami poszukujemy osoby na stanowisko Leasing Managera.

Szukamy osoby z kilkuletnim doświadczeniem najlepiej w leasingu nieruchomości biurowych i/lub handlowych. Osobę na stanowisku Leasing Managera powinno cechować biznesowe i proaktywne podejście, umiejętność budowania i utrzymywania relacji, umiejętność negocjacji oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Kandydat powinien dobrze znać rynek nieruchomości oraz aspekty prawne i biznesowe związane z komercjalizacją powierzchni komercyjnych, a także biegle posługiwać się językiem angielskim.

W zamian zatrudniona osoba otrzyma atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku. Ponadto, Kandydat otrzyma także niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."