Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-05-14

Nr referencyjny:
1164747

Miejsce pracy:
Polska, Kraków

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Specjalista ds. Kontaktu z Klientem Zagranicznym

Opis stanowiska
Twoja nowa firma to międzynarodowa korporacja, która posiada swoje biuro w samym sercu Krakowa. Poszukuje osób, które posługują się językiem angielskim na poziomie minimum B2+. 

Jednymi z Twoich głównych ról byłoby budowanie relacji z Klientem oraz opieka nad nim, rozwiązywaniem poszczególnych case'ów przydzielonych Ci indywidualnie.


Firma oferuje 100% pakiet szkoleń wdrażających, dlatego wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Jedyne czego od Ciebie potrzebujemy to śmiałość i otwartość na posługiwanie się językiem angielskim oraz chęć do podjęcia pracy w międzynarodowym środowisku. 

Dodatkowo - atrakcyjny pakiet benefitów, możliwość rozwoju i nabycia cennego doświadczenia w korporacyjnym środowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie!

Zapraszamy do aplikowania.Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."