Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-05-14

Nr referencyjny:
1164711

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Regulatory Specialist in CMC variations

Opis stanowiska W związku z rozwojem naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko Regulatory Specialist.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie dokumentacji rejestracyjnej produktów farmaceutycznych, ocenę danych oraz strategię regulacyjną i kontrolę zgodności dokumentacji z wewnętrznymi i zewnętrznymi procedurami rejestracyjnymi. Będziesz zarządzać wieloma wariantami CMC, definiować i uzgadniać strategie regulacyjne, a także dokonywać oceny danych w celu zapewnienia zgodności dokumentacji z odgórnymi wytycznymi. Do twoich zadań należeć będzie również współpraca z innymi działami firmy, a także z budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami. Dodatkowo będziesz monitorować informacje dotyczące przepisów prawnych i reagować na zmiany w wymaganiach prawnych, jak również identyfikować możliwości poprawy procesów, polityk i systemów regulacyjnych CMC oraz aktywnie proponować zmiany.

Idealni kandydaci to osoby z doświadczeniem w zakresie spraw regulacyjnych w farmaceutyce, posiadające tytuł licencjata bądź magistra w dziedzinie biotechnologii, technologii chemicznej, farmacjii, chemii lub innej pokrewnej dziedzinie naukowej lub technicznej. Atutem będzie znajomość przemysłu farmaceutycznego, środowiska rozwoju leków i procesów regulacyjnych. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie (B2/C1). Kandydat aplikujący na to stanowisko powinien cechować się dbałością o szczegóły, wielozadaniowością i umiejętnością pracy pod presją czasu. Cenimy również elastyczność i analityczne myślenie.

Oferujemy zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, z możliwością wydłużenia współpracy, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00- 9:00), możliwość pracy zdalnej bądź hybrydowej, a także bogaty pakiet benefitów pracowniczych (pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową), jak również możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, lidera na rynku farmaceutycznym.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."