Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-05-14

Nr referencyjny:
1164704

Miejsce pracy:
Polska, Sulęcin
województwo: lubuskie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Specjalista ds. Planowania Komponentów

Opis stanowiska

Jesteś osobą chcącą rozwijać się w dziale logistyki i znasz język angielski w stopniu komunikatywnym? Ta praca jest dla Ciebie!

 Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, szukamy kandydata na stanowisko Specjalista ds. planowania komponentów.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało organizowanie transportów, kontrola i wystawianie zamówień do dostawców oraz kontakt z nimi. Współpraca z planistami i magazynem oraz potwierdzanie dostępności materiałów. Kontrola zapasów, tworzenie analizy ABC i zarządzanie zamówieniami do poddostawców.

Szukamy osoby z wykształceniem wyższym i doświadczeniu w obszarze produkcyjnym, planowaniu. Dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz zaawansowane umiejętności Excel.

 Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i opiekę medyczną. Dodatkowo premie za polecenie osoby do pracy, bony świąteczne oraz paczki okolicznościowe dla dzieci.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."