Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-05-14

Nr referencyjny:
1164391

Miejsce pracy:
Polska, Wroclaw

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

IT Support with German

Opis stanowiska

Dla naszego klienta działającego na arenie międzynarodowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko – „IT Support Specialist ”

Lokalizacja: Wrocław

Informacje o firmie
Naszym klientem jest wiodący globalny partner rozwoju dla przemysłu motoryzacyjnego. Oferują unikalne rozwiązania w dziedzinie silników, filtracji, elektryki/mechatroniki oraz układów chłodzenia.

Zakres obowiązków
Poszukujemy osoby, która będzie pierwszą linią wsparcia (poczta, sieć, telefon) dla użytkowników wewnętrznych w odniesieniu do problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Do obowiązków będzie również należeć rejestracja, przypisywanie, śledzenie wniosków (zgodnie z uzgodnionymi SLA) oraz zapewnienie terminowej komunikacji. Ponadto osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za identyfikacje możliwości poprawy usług dla kluczowych interesariuszy zarządzania usługami oraz dalszy rozwój i utrzymanie istniejącej bazy wiedzy.

Wymagania
Nasza oferta jest skierowana do osób, które znają biegle niemiecki i angielski na min. Poziom B2 – w mowie i piśmie, znają podstawy MS Windows + Office. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w w roli Help Desk lub Service Desk Support oraz znajomość języka angielskiego. Ważnym aspektem jest umiejętność logicznego myślenia w celu analizowania, rozwiązywania i rozwiązywania złożonych problemów.

Oferujemy
Dołączając do nas otrzymasz: atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, karty przedpłacone Edenred), program premii za polecenie, kursy języków obcych online, elastyczny grafik pracy i możliwość pracy z domu (home office), bonus relokacyjny dla kandydatów, którzy mieszkają w odległości większej niż 100 km od Wrocławia.