Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-05-18

Nr referencyjny:
1164850

Miejsce pracy:
Polska, Łódzkie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

AML & Sanctions Processing Officer

Opis stanowiska
Dla naszego Klienta z branży finansowej szukamy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Operacyjnych.

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za weryfikację transakcji bankowych pod kątem zgodności z procedurami wewnętrznymi. Do codziennych zadań należeć będą:
  • analiza i ocena czynników ryzyka terroryzmu i prania pieniędzy
  • podejmowanie decyzji sankcyjnych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • praca w systemie wewnętrznym firmy

Poszukujemy osób chcących zdobyć pierwsze doświadczenie korporacyjne oraz znające język angielski min. na poziomie B2. Na tym stanowisku sprawdzą się osoby rzetelne, odpowiedzialne, a także lubiące analizować dane. Mile widziane pierwsze doświadczenie korporacyjne, zainteresowanie bankowością lub pracą administracyjno-systemową.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, pełnym wymiarze godzin oraz możliwość pracy hybrydowej.

Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj już teraz!