Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-06-24

Nr referencyjny:
1166413

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Młodszy Specjalista w dziale Analiz

Opis stanowiska Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży biotechnologicznej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodszy Specjalista w dziale Analiz

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należało tworzenie zestawień i raportów na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych jak również aktualizowanie bazy danych. Dodatkowo obowiązki obejmować będą importowanie danych do systemu.

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości MS Excel, języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz podstawowej wiedzy z obszaru finansów bądź administracji. Idealny Kandydat powinien mieć także doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne.  Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o prace za naszym pośrednictwem (praca projektowa – czas trwania: 10 miesięcy) możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku. Istnieje możliwość pracy 100% zdalnej.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."