Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-06-24

Nr referencyjny:
1166376

Miejsce pracy:
Polska, Polska
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Analityk

Opis stanowiska
Dla naszego Klienta, globalnego producenta z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Analityka.

 Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Administrację globalnym i regionalnym programem nauczania
  • Zapewnienie spójności korzystania z Learning Management Systems (LMS)
  • Dokładną analizę wymagań klienta, projektowania oraz testowanie rozwiązań
  • Zarządzanie, planowanie i ustalanie priorytetów przychodzących wniosków
  • Tworzenie raportów
  • Szkolenia i coaching interesariuszy i współpracowników (sesje 1:1 i grupowe)
  • Zaangażowanie w projekty ciągłego doskonalenia wewnętrznych procesów

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy na systemach oraz w obsłudze Klienta, znajomości procesów HR, znajomości programu MS Excel, znajomość programu Workday będzie atutem! Poszukujemy osób biegle posługujących się językiem angielskim (min. B2), zorientowanych na klienta i działanie, dążących do osiągania założonych celów.

 Oferujemy zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilną i satysfakcjonującą pracę za pośrednictwem agencji na pełen etat, możliwość podnoszenia kwalifikacji m.in. poprzez udział w licznych szkoleniach oraz pracę w stu procentach zdalną.