Nazwa pracodawcy:
Contract Administration Sp. z o.o.

Data dodania:
2022-06-23

Nr referencyjny:
7181067pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Junior Jira Administrator [rekrutacja online]

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie, rozwój, konfiguracja i administracja oprogramowania Atlassian Jira, w tym: Service Desk, Confluence, Insight, Tempo, Birt, EasyBi i inne

  • Administracja projektami, schematami oraz uprawnieniami w systemie Jira

  • Wprowadzanie zmian w oprogramlowaniu oraz ich dokumentacji zgodnie z procedurami m.in. Zarządzania zmianą oraz Zarządzania Projektami

  • Współpraca z Biznesem w celu rozwoju, tworzenia i dostosowania raportów, budowania workflow oraz dashboardów

  • Współpraca z dostawcą zewnętrznym

  • Prowadzenie szkoleń dot. oprogramowania Jira w organizacji

Wymagania

Wymagania:

  • 1 roczne doświadczenie w administrowaniu środowiskami Atlassian Jira

  • Znajomość produktów oraz dodatków Atlassian Jira

  • Znajomość języka wyszukiwania JQL – Jira Query Language

  • Umiejętność tworzenia i konfigurowania schematów, projektów, raportów oraz wofkflow w Jira

  • Podstawowa znajomość programowania JAVA, JavaScirpt, CSS, HTML

  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem oraz zadaniami

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zadawania pytań

  • umiejętność dobrej komunikacji i współpracy z Biznesem

  • dyspozycyjność

  • chęć do samodzielnego zdobywania wiedzy

  • umiejętność pracy w zespole

  • język angielski na poziomie min. B2

Oferujemy

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)

  • Rewelacyjną atmosferę w zespole

  • Pyszną kawę