Nazwa pracodawcy:
GOLDEN MAF Company Sp. z o.o.

Data dodania:
2022-06-23

Nr referencyjny:
7190052pra

Miejsce pracy:
Polska, Bytom
województwo: śląskie

Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych w branży basenowej

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • budowa i serwisowanie układów technologicznych SUW dla basenów i fontann

  • udział w próbach ciśnieniowych, uruchomieniu i odbiorach inwestorskich zbudowanych SUW

  • doradztwo dla architektów, handlowców czy klientów w zakresie doboru urządzeń do uzdatniania wody

  • montaż innych elementów wchodzących w skład inwestycji, zgodnie z projektem lub instrukcją

  • wykonywanie czynności biurowych: komunikacja e-mail, raportowanie przebiegu prac

  • współpraca z magazynierem przy zamówieniach, przygotowaniach do montażu, czy rozliczeniu zużycia materiałów po montażu

  • współpraca z brygadą montażystów

Wymagania Wymagania

  • doświadczenie techniczne w pracy przy budowie SUW

  • mile widziane zainteresowanie branżą basenową

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • dyspozycyjność na krótkie delegacje (3-5 dni roboczych)

  • możliwość pracy powyżej 3m (potwierdzone badaniami lekarskimi)

  • dbałość o wysoką jakość wykonanej instalacji

  • Cechy: samodzielność, odpowiedzialność, chęć do podejmowania decyzji i proaktywna postawa

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy Oferujemy

  • pracę w atrakcyjnej branży i przy atrakcyjnych projektach

  • umowę o pracę

  • elastyczne warunki finansowe dopasowane do posiadanych i rosnących kwalifikacji

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i udział w szkoleniach produktowych

  • godziny pracy 8.00-16.00

  • pracę w zgranym zespole

  • własne biuro w dobrze oświetlonym biurze