Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2022-06-24

Nr referencyjny:
7190061pra

Miejsce pracy:
Polska, Biskupice Podgórne
województwo: dolnośląskie

Operator jakości/ kontrola jakości

Opis stanowiska

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na 2 lata oraz na czas nieokreślony)

  • Wynagrodzenie: około 4400 zł brutto (podstawa 4200 zł + premia 200 zł miesięcznie + dodatki za pracę w nocy + nadgodziny płatne 100%)

  • Praca w systemie 4-brygadowym po 12 godzin (4 dni pracy + 4 dni wolnego)

  • Darmowy transport z wielu miejscowości (między innymi: Wrocław, Środa Śląska, Nysa)

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Możliwość zrobienia różnego rodzaju uprawnień (np. uprawnienia energetyczne SEP)

  • Jasna ścieżka rozwoju - uzależniona od wyników pracy i potencjału (możliwość awansu)

  • Liczne benefity: dofinansowane obiady (2 dania za 5 zł), opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa MultiSport, dodatki świąteczne, paczki dla dzieci, dofinansowanie nauki języka angielskiego (100 zł na miesiąc)

  • Praca w nowoczesnym, rozwijającym się, dynamicznym środowisku

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz programu Excel

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy kontroli jakości

Oferujemy

Zadania:

  • Pobieranie, rejestrowanie i kontrola półproduktów oraz wyrobów gotowych

  • Wykonywanie analiz i pomiarów

  • Raportowanie i dokumentacja wyników analiz

  • Nadzorowanie niezgodności oraz dopuszczanie surowców do kolejnych etapów produkcji