Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2022-06-24

Nr referencyjny:
7190076pra

Miejsce pracy:
Polska, Grodzisk Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. formulacji leków

Opis stanowiska

Oferta:

  • Praca w dziale rozwoju w dużej firmie farmaceutycznej

  • Realny wpływ na powstawanie leków

  • Pakiet benefitów

  • Bardzo dobre relacje w zespole badań i rozwoju (wsparcie przełożonego - kultura organizacyjna oparta na dostrzeganiu i rozwoju potencjału)

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biotechnologia, farmacja, biologia, analityka medyczna, itp.)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub specjalisty ds. formulacji/ formułowania leków w dziale badań i rozwoju (minimum 3 lata - im więcej tym lepiej)

  • Doświadczenie w prowadzeniu lub współprowadzeniu projektów związanych z powstaniem/ formułowaniem leku (idealnie 2-3 przeprowadzone projekty)

  • Rzetelność, dokładność, kreatywność, otwartość na innowacyjne pomysły oraz silnie rozwinięta kompetencja organizowania pracy (własnej i pozostałych zaangażowanych osób)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość prawa patentowego będzie dużym atutem

Oferujemy

Zadania:

  • Prowadzenie pełnych projektów w dziale badań i rozwoju, związanych z tworzeniem leków generycznych (od fazy koncepcji po dopuszczenie do produkcji)

  • Weryfikowanie możliwości technologicznych, wybór właściwych metod i narzędzi, planowanie budżetu i harmonogramu projektu

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie eksperymentów, prowadzenie dokumentacji, zlecanie analiz do laboratorium (ścisła współpraca z zespołem laborantów), testy oraz interpretacja wyników

  • Nadzór nad przeniesieniem skali (obserwacje, analizy, wyciąganie wniosków, interpretacja, rekomendacje)