Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-08-06

Nr referencyjny:
1167867

Miejsce pracy:
Polska, Łódzkie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Młodszy Specjalista Działu Treasury (praca od zaraz)

Opis stanowiska Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista działu Treasury


Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wprowadzanie oraz sprawdzanie faktur, monitorowanie zobowiązań oraz analizowanie danych. Dodatkowo do głównych zadań będzie należeć przygotowywanie prognoz oraz inne bieżące zadania i raporty na zlecenie przełożonego.

Od kandydatów oczekujemy pierwszego doświadczenia w obszarze finansów (znajomość działu treasury będzie mile widziana), praktycznej znajomości programu SAP oraz dobrej znajomości MS Excel. Znajomości języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (projekt czasowy na ok 2 miesiące z realna możliwością przedłużenia współpracy). Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Praca od zaraz!
Praca zdalna

*Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."