Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-08-06

Nr referencyjny:
1165066

Miejsce pracy:
Polska, Home office
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Manager ds. Specyfikacji (branża budolwana)

Opis stanowiska Twoja następna firma
Rozpoznawalny, międzynarodowy producent materiałów budowlanych premium, część gobalnej grupy w branży okuć budowlanych. Obecnie marka bardzo dynamicznie się rozwija, oferuje produkty standardowe oraz niestandardowe, które wyróżniają się jakością, funkcjonalnością oraz ciekawym wzornictwem.

Twoje następne stanowisko
  • Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwój i wprowadzenie nowych rozwiązań w zakresie komponentów zabezpieczających okna, drzwi, drzwi przesuwne.
  • Do zadań nowozatrudnionej będzie należało aktywne promowanie systemów wśród biur projektów, architektów, pracowni branżowych oraz wśród firm inwestycyjnych (wykonawczych), a także producentów stolarki otworowej (drzwi, okna).
  • Będzie to doradztwo i obsługa techniczna, przygotowywanie dokumentacji technicznej projektowej, analiza oraz tworzenie koncepcji projektów przy współpracy z działem technicznym, a także identyfikacja szans sprzedażowych we współpracy z działem handlowym w Polsce.
  • Będzie to praca mobilna, w której SPM będzie wykorzystywał wiedzę techniczną, zdolności inżynieryjne, a także będzie współpracował z centralą firmy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy z klientem w branży budowlanej (materiały konstrukcyjne, okna, drzwi, profile, windy, schody, szkło i pokrewne) oraz znajomością specyfiki współpracy z biurami projektowymi. Ważna będzie znajomość rynku inwestycji kubaturowych (biurowce, hotele) i/ewentualne rodzinnych.
  • Wymagamy znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację. Ponadto, wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie kierunków technicznych: budownictwo, architektura, inżynieria środowiska, inżynieria budowlana lub pokrewne będą atutem.
  • Poszukujemy osób komunikatywnych, chętnych do rozwoju, zaangażowanych w powierzone zadania. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca samodzielnie i efektywnie zarządzać czasem oraz chętna do odbywania podróży służbowych.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w znanej marce w branży budowlanej, możliwości rozwoju (udział i koordynowanie ciekawych i różnorodnych projektów oraz możliwość awansu), szkolenia, pakiet dodatkowych benefitów.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."