Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-08-06

Nr referencyjny:
1167825

Miejsce pracy:
Polska, Wroclaw/remote

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

PL/SQL Developer

Opis stanowiska o firmie

Dla naszego Klienta, agencji badawczej, zajmującej się badaniem rynku, analizą danych, doradztwem oraz badaniem opinii publicznej, prowadzimy rekrutację na stanowisko Programista PL/SQL.

Opis roli

Szukamy osoby do budowania nowych rozwiązań back-end na podstawie przygotowanych historyjek użytkowników, projektów Agile, zespołów Scrum. Jako firma zbierająca dane ze wszystkich mediów (prasa, telewizja, radio, Internet, reklama zewnętrzna), nasz Klient potrzebuje programisty do budowy interfejsów z obsługą formatów multimedialnych oraz warstwy prezentacji danych zaczerpniętej z bazy danych Oracle w modelu ORM.

Do zadań będzie należało przygotowanie, na podstawie gotowej specyfikacji, kompleksowej aplikacji dla poszczególnych działów Operations w zespole Scrum, zarówno w warstwie prezentacji, jak i po stronie bazy danych. Przeniesienie przetwarzania danych na stronę serwera bazodanowego z wykorzystaniem technik optymalizacji i wykrywania wąskich gardeł. Przetwarzanie dużych zbiorów danych.


Wymagania

  • wksztalcenie informatyczne lub matematyczne/fizyczne
  • praktyczna znajomość, potwierdzona uczestnictwem w komercyjnych projektach, technologii Oracle od strony programistycznej, w szczególności PL/SQL - co najmniej 2 lata doświadczenia. Alternatywnie SQL Server i T-SQL z możliwością docelowego, w trakcie adaptacji i poznawania procesów zmiana warsztatu z T-SQL na PL/SQL, programowania w PL/SQL.
  • podstawy Agile w praktyce

   Mile widziane

  • Scrum
  • dowolny system kontroli wersji
  • narzędzie do zarządzania projektami z perspektywy zespołu programistycznego, np. JIRA, DevOps
  • podstawowe aspekty administracji środowiskiem Oracle
  • Azure SQL Server
  • doświadczenie w procesie automatyzacji testów
  • komercyjne programowanie w dowolnym języku aplikacji typu klient-serwer (Full - Stack Dev)


Jeśli jesteś zainteresowana/y tą ofertą, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij swoje aktualne CV.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."