Nazwa pracodawcy:
mBank S.A.

Data dodania:
2022-08-05

Nr referencyjny:
7373001pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

mBank S.A.

Specjalista / specjalistka ds. analiz biznesowych

Opis stanowiska

Zadania jakie chcemy Ci powierzyć:

  • cykliczne przygotowywanie raportów dla obszaru sprzedaży mLeasing

  • analiza i interpretacja danych sprzedażowych oraz CRM

  • rozwój i obsługa narzędzi analitycznych klasy BI

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to studia ekonomiczne lub IT

  • posiadane doświadczenie zawodowe zebrane podczas realizacji projektów analitycznych

  • swobodne posługiwanie pakietem MS Office, zwłaszcza zaawansowana znajomość MS Excel

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków

  • samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość współpracy w gronie ludzi otwartych na zmiany

  • ścieżkę rozwoju zawodowego w Grupie mBanku

  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance (elastyczne godziny pracy, a także możliwość pracy zdalnej)

Oferujemy
Od nas dostaniesz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Bibliotekę Legimi

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Kartę sportową

  • Prywatną opiekę medyczną