Nazwa pracodawcy:
McDonald's Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2022-08-05

Nr referencyjny:
7372902pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk, Lotnisko
województwo: pomorskie

Pracownik restauracji

Opis stanowiska

  • czyszczenie i konserwacja urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń znajdujących się w restauracji

  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń w restauracji

  • prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji

  • przyjmowanie i rozkładanie dostaw

  • pomoc w pracy na obszarze kuchni, przy obsłudze gości - przed zamknięciem restauracji i po jej otwarciu

  • praca w godzinach 21:00-7:00 (w razie potrzeb możliwość dostosowania godzin pracy)

Wymagania

  • otwartości i chęci uczenia się

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • naturalnego, bezpośredniego kontaktu z Naszymi Gośćmi

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, bądź chęci jej wyrobienia

  • umiejętności komunikacji w zespole

  • mile widziane uprawnienia do wózków widłowych

Oferujemy

  • Stawka 3900-4100zł brutto [po przepracowaniu 168h], po 3 miesiącach pracy stawka 4000-4300zł

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych

  • 5zł/h dodatku za pracę w niedzielę i święta

  • umowę o pracę

  • pakiet sportowy OK System/Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • ofertę rabatową dla pracowników

  • elastyczny grafik dla osób uczących się

  • możliwość szybkiego rozwoju

  • pełen zakres szkoleń

Oferta skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich.

Więcej informacji uzyskasz u:
Kierownika Restauracji McDonald's Gdańsk Lotnisko oraz Menadżera ds. Personalnych pod numerem telefonu: +48 694 495 947