Nazwa pracodawcy:
Smart - HR

Data dodania:
2022-08-05

Nr referencyjny:
7372881pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kontakt:

Smart - HR

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywną sprzedaż produktów z portfolio firmy,

  • Pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie oraz budowanie długotrwałych relacji,

  • Obsługę klientów detalicznych i hurtowych,

  • Realizację założonych planów sprzedażowych,

  • Analizę rynku na podległym terenie.

Wymagania
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • Znajomości lokalnego rynku detalicznego,

  • Znajomości technik sprzedaży oraz negocjacji,

  • Umiejętności pozyskiwania klientów oraz utrzymywania długofalowych relacji,

  • Zaangażowania, dobrej organizacji pracy oraz nastawienia na realizację celów,

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Stabilne warunki zatrudnienia z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego,

  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),

  • Pracę z rozpoznawalnymi markami, w rozwijającej się i nowoczesnej firmie.