Grupa Mo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Data dodania:
2022-08-05

Nr referencyjny:
7366179pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Projektant Oświetlenia

Opis stanowiska
 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • współpracę z klientami detalicznymi i architektami w zakresie doboru i aranżacji oświetlenia wnętrz,

  • współpracę z inwestorami w zakresie doboru i aranżacji wnętrz na obiektach,

  • przygotowywanie projektów oświetlenia,

  • wsparcie Doradców Handlowych w zakresie wiedzy o oświetleniu, w siedzibie firmy w Poznaniu, jak i w pozostałych oddziałach firmy

Wymagania
Jesteś doskonałym kandydatem jeśli:

  • masz doświadczenie w branży oświetleniowej,

  • potrafisz współpracować z biurami projektowymi, architektami, inwestorami,

  • budujesz relacje z innymi poprzez uśmiech i otwartość,

  • znasz obsługę programów do projektowania oświetlenia (np. AutoCad, Dialux)

  • lubisz dzielić się wiedzą i świetnie organizujesz swoją pracę.

To zdecydowanie praca dla Ciebie, jeśli:

  • lubisz tworzyć nieszablonowe projekty,

  • chcesz pracować w zespole - lubisz doradzać i pomagać,

  • chcesz pracować przy ciekawych projektach na produktach marki własnej,

  • satysfakcję daje Ci możliwość współtworzenia oferty oświetleniowej firmy.

Oferujemy
Pracując z nami zyskasz:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji finansowej,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do kart sportowych MULTISPORT,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia zdrowotnego.