Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-09-23

Nr referencyjny:
1169555

Miejsce pracy:
Polska, Kraków

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Pricing Analyst

Opis stanowiska Dla naszego klienta poszukujemy Analityków / Specjalistów ds. cen, którzy będą chętni dołączyć do międzynarodowego zespołu i zdobyć doświadczenie w firmie logistycznej.

Federal Express Corporation (FedEx Express) jest największą na świecie firmą zajmującą się transportem ekspresowym. Dla przyszłych członków zespołu, jako część jednej z najsilniejszych firm transportowych i logistycznych oznacza to więcej możliwości rozwoju, nauki i sukcesu.

Jakie są główne obowiązki na tym stanowisku?

- Ocena informacji ilościowych poprzez wykorzystywanie umiejętności analitycznych
- Przygotowywanie stawek oraz cen dla globalnych klientów w Europie
- Współpraca z innymi obszarami np. Sales, Bid czy Automotive wspierając w ten sposób realizację projektu
- Badanie tendencji rynkowych oraz strategii cenowych w celu rozwoju działu sprzedaży
- Przygotowywanie raportów na temat różnych strategii cenowych
- Analiza obszarów oraz wprowadzanie usprawnień wewnątrz firmy
- Współpraca z dyrektorami firm, kierownictwem wyższego szczebla i innymi interesariuszami

Czego oczekujemy od Ciebie?

- Doświadczenia na analogicznym stanowisku
- Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne oraz zarządzanie)
- Umiejętności analitycznych
- Umiejętności negocjacyjnych
- Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji
- Zaawansowany poziom programu Excelu
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Chęci do pracy na autonomicznym stanowisku, przy jednoczesnej umiejetności pracy w grupie

Co oferujemy w ramach współpracy ?

- Rozwój w międzynarodowym środowisku
- Pracę dynamiczną w kilku obszarach firmy FedEx
- Atrakcyjny pakiet benefitów oraz dodatków od firmy FedEx
- Dofinansowanie do edukacji oraz nauki języków
- Możliwość pracy z domu w modelu hybrydowym
- Biuro w centrum Krakowa
- Całkowicie zdalny proces rekrutacyjny

Oferta brzmi interesująco i chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj już dziś!

Mandatory legal footer to be added at the bottom of job description

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.