Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-09-23

Nr referencyjny:
1169419

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Java Developer Mid or Senior

Opis stanowiska Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays! Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Senior Java Developer

Lokalizacja: zdalnie / Warszawa
Branża: projekt w sektorze telco
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays)
Współpraca: współpraca długofalowa 
Stawka Mid: 120-140 PLN/h netto + VAT
Stawka Senior: 145-170 PLN/h netto + VAT


 Stos technologiczny:
Java, Spring, SQL, Mikroserwisy, GIT, Maven, Docker, Kubernetes, REST, Open Source, Jenkins,

Opis projektu:

Tworzenie nowoczesnych aplikacji w architekturze mikroserwisów (Java Spring Boot) we wszystkich etapach od analizy wymagań, projektowania rozwiązania, implementacji (kodowania), testowania, aż po ich wdrożenia na środowiska cloudowe (k8s) oraz dalszy ich rozwój

Nasze zespoły deweloperskie pracujące w modelu SCRUM i wchodzące w skład tzw. Value Streamów w ujęciu SAFe na co dzień projektują, implementują (kodują) i rozwijają kompletne pod względem produktowym serwisy skupione w domenach biznesowych związanych z elektroniczną sprzedażą i obsługą klienta.

Tworzone tam aplikacje budowane są w oparciu o rozproszoną i skalowalną architekturę mikroserwisów oraz lekkie OpenSource-owe rozwiązania Javowe (Spring Boot), z wykorzystaniem zależnie od potrzeb baz danych SQL jak i no-SQL (np. Postgresql, MongoDB, Redis), czy też rozwiązań kolejkowych (typu Kafka, RabbitMQ, ActiveMQ/Artemis). Serwisy te budowane są z kodu z naszych repozytoriów i uruchamiane w zautomatyzowanych procesach CI/CD w formie obrazów Dockerowych na środowiskach Cloudowych na naszym Private Cloud (clustry Kubernetes), a docelowo także na Public Cloud (np. AWS).

Wymagania:

3 lata zawodowego doświadczenia w programowaniu w Javie oraz projektowaniu i tworzeniu skalowalnych, wysokowydajnych i wysokodostępnych rozwiązań

Bardzo dobra znajomość: Javy 8 / 11, Spring Framework, skalowalnej architektury systemów rozproszonych, w tym mikroserwisów, rozwiązań bazodanowych (SQL, no-SQL) i chmurowych (kubernetes, docker)

Znajomość narzędzi i procesów wytwórczych oprogramowania (GIT, Maven / Gradle, JUnit, Sonar) oraz ich automatyzacji (CICD, Jenkins)


proces rekrutacyjny:
1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
4. Oferta
5. Witamy w projekcie!
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."