Nazwa pracodawcy:
SALESmanago

Data dodania:
2022-09-22

Nr referencyjny:
7556754pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Kontakt:

SALESmanago

Specjalista ds. controllingu wewnętrznego

Opis stanowiska
Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • kontrola prawidłowej realizacji procedur wewnętrznych,

  • usprawnianie i automatyzacja procesów wewnętrznych

  • aktualizacja danych,

  • bieżące wsparcie i wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania
Czego wymagamy:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • pro-aktywna postawa i samodzielność w działaniu,

  • znajomość Excell’a,

  • umiejętność organizowania własnej pracy,

  • świetna organizacja pracy,

  • samodzielność,

  • sumienna/rzetelna realizacja powierzonych zadań,

  • kreatywne podejście do wdrażanych procesów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego komunikowania się.

Oferujemy
Dlaczego warto do nas dołączyć? Co oferujemy:

  • możliwość zrobienia kariery w międzynarodowej firmie i dodanie do swojego CV wyjątkowej pozycji, która na zawsze wzmocni Twój profil zawodowy,

  • specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy, który błyskawicznie wyposaży Cię w wiedzę niezbędną do skutecznego wykonywania pracy,

  • bezpośredni wgląd i wtajemniczenie w metody prowadzenia innowacyjnego na skalę globalną startupu,

  • mamy własny firmowy elegancki restobar, w którym codziennie pracownicy dostają bezpłatny ciepły posiłek, dodatkowo w każdy piątek ogólnofirmowe Happy Hour z darmowym, pysznym czeskim piwem bez limitu, a przez cały dzień nielimitowana kawa, napoje i owoce,

  • specjalne bonusy za obronę pracy dyplomowej, becikowe (2 tys zł), dofinansowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich i rozwód party, parapetówek we własnych nowych mieszkaniach, dofinansowanie badań lekarskich, karta OK System, dofinansowanie kursów językowych,