Nazwa pracodawcy:
Apteka Dr.Max

Data dodania:
2022-09-22

Nr referencyjny:
7564470pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Bemowo, Górczewska,
województwo: mazowieckie

Magister Farmacji

Opis stanowiska

Poszukujemy Magistra Farmacji na cały etat oraz dodatkowe godziny!

Obowiązki:

  • obsługa pacjentów na najwyższym poziomie

  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych

  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept

  • zamawianie towaru

  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

  • przestrzeganie standardów sieci Dr. Max

Wymagania
Oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego

  • umiejętności pracy w zespole

  • uprzejmości, komunikatywności I łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • zaangażowania w pracę

  • otwartości, profesjonalizmu

  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Oferujemy
Czekają na Ciebie:

  • stabilna praca w sieci będącej liderem branży

  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym