Nazwa pracodawcy:
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2022-09-22

Nr referencyjny:
7563678pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Opis stanowiska

  • Kompleksowa realizacja zleceń od Klientów z zakresu spedycji morskiej i lądowej oraz usług logistycznych

  • Nadzorowanie i awizowania aut na załadunek i rozładunek towaru w tym sporządzanie raportów z dostaw i przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej

  • Ścisła współpraca z terminalami przeładunkowymi

  • Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami

  • Realizacja zadań administracyjno-biurowych

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (kierunek - logistyka, transport morski lub towaroznawstwo)

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność ustalania priorytetów i gotowość pracy pod presją czasu

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Gotowość pracy w godzinach 8-16 oraz 11-19

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień logistyczno-spedycyjnych

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas

  • Wolne weekendy

  • Opiekę medyczną w Medicover

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Dostęp do ZFŚS (dofinansowanie do wczasów)

  • Służbowy telefon oraz laptop do użytku prywatnego