Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2022-09-29

Nr referencyjny:
1169708

Miejsce pracy:
Polska, Poznan
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Regulatory Specialist Product Variations

Opis stanowiska W związku z rozwojem naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko Regulatory Specialist Product Variations.

 Do Twoich obowiązków należało będzie zarządzanie wieloma wariantami CMC (chemia, wytwarzanie i kontrola), zarządzanie przydzielonymi projektami, czyli definiowanie i uzgadnianie strategii regulacyjnych, oraz ocena danych w celu zapewniania, że stworzona dokumentacja jest zgodna z procedurami firmy, i przepisami dla lokalnych rynków. Dodatkowo będziesz współpracować z innymi działami firmy, będziesz budować i utrzymywać dobre relacje z interesariuszami projektów, a także monitorować informacje dotyczące zmian przepisów i identyfikować możliwości poprawy procesów, polityk i systemów regulacyjnych CMC.  

Poszukujemy osób które posiadają doświadczenie w kwestiach regulacyjnych w farmacji, wykształcenie wyższe kierunkowe (kierunki przyrodnicze, biologiczne, medyczne, techniczne), oraz osób które posługują się językiem angielskim na poziomie minimum B2.  

Oferujemy zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, z możliwością wydłużenia, zadaniowy czas pracy, oraz możliwość pracy hybrydowej. Konkurencyjne wynagrodzenie od 5 000 do 9 000 PLN brutto, w zależności od doświadczenia. Dodatkowo oferujemy bogaty pakiet benefitów pracowniczych (pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową), jak również możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, lidera na rynku farmaceutycznym . Zapewniamy współpracę opartą na uczciwości, szacunku i przejrzystości. Rekrutacja odbywa się w pełni online.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."