Nazwa pracodawcy:
Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Data dodania:
2022-11-23

Nr referencyjny:
7764792pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Kierownik Projektu ds. Automatyki

Opis stanowiska

Głównym zadaniem Project Managera będzie kompleksowa opieka nad powierzonymi projektami w obszarze automatyki przemysłowej.

Obowiązki:

  • Organizacja i zarządzanie zespołem projektowym,

  • Synchronizacja działań między działami,

  • Kontakt z klientem na każdym etapie realizacji projektu,

  • Planowanie i kontrola terminów,

  • Zarządzanie budżetem projektu,

  • Kontrola zamówień materiałów i dostaw,

  • Monitoring i raportowanie zużycia czasu i kosztów projektu.

Wymagania
Wymagania i umiejętności:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika projektu,

  • Dobra znajomość branży automatyki,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Czynne prawo jazdy kategorii B,

  • Biegła znajomość pakietu Office.

Mile widziane:

  • Znajomość programu EPLAN,

  • Znajomość języka niemieckiego,

  • Doświadczenie w automatyce procesowej,

  • Znajomość programu MS Project.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie powyżej średniej krajowej na tym stanowisku,

  • Kursy i szkolenia międzynarodowe,

  • Lekcje języka niemieckiego,

  • System kafeteryjny MyBenefit, w tym ubezpieczenie PZU, opieka medyczna LuxMed i karta sportowa MultiSport.

  • Miłą atmosferę pracy w zespole doświadczonych specjalistów,

  • Wydarzenia i spotkania poza pracą.