Nazwa pracodawcy:
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.

Data dodania:
2022-11-23

Nr referencyjny:
7764837pra

Miejsce pracy:
Polska, Babica
województwo: podkarpackie

Koordynator Robót Branżowych

Opis stanowiska

  • bezpośredni nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, oraz normy jakości we współpracy z kierownictwem kontraktu,

  • koordynacja robót w zakresie instalacji sanitarnych, wodnokanalizacyjnych, gazowych oraz  przebudowy istniejących sieci uzbrojenia terenu,

  • analiza i optymalizacja dokumentacji projektowej w zakresie projektu budowlanego i wykonawczego, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych,

  • współpraca z kierownictwem kontraktu w zakresie realizacji podległego zakresu robót,

  • przygotowywanie harmonogramu zakupów towarów i usług, opracowywanie strategii kontraktacji, przygotowanie i prowadzenie procesu negocjacji, weryfikacja ofert i ostateczna rekomendacja w zakresie wyboru dostawców lub podwykonawców,

  • nadzorowanie, koordynowanie i rozliczanie robót oraz dostaw materiałów,

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie.

Wymagania
Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych,

  • doświadczenie w kierowaniu robotami branżowymi na dużych kontraktach infrastrukturalnych

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,

  • znajomość MS Project i AutoCad,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • umiejętności analityczne,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,

Oferujemy
Oferujemy

  • pracę na kontrakcie S19 Domaradz Iskrzynia o wartości 1 063,25 mln zł brutto.

  • pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS 2022,

  • przyjazny i profesjonalny proces onboardingu,

  • pracę w zróżnicowanym zespole (pod względem doświadczenia, wieku i płci), w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, w którym razem BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ,

  • atmosferę budującą zaangażowanie– konkursy dla pracowników i inicjatywy wewnętrzne,

  • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy,

  • możliwość rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją – wielu naszych kierowników budów i kontraktów pochodzi z awansów wewnętrznych,

  • transparentny system premiowy,

  • pracę w organizacji dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem,

  • połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy szeroko zaangażowani we wdrażanie BIM i technologii cyfrowych